C-fakepath-25102012-001

Produkt wykonany z najwyższej jakości materiału poliesterynu, czyli kodury nieprzemakalnej. Produkt Włoski. Wymiary: szer. 42 cm, wys. 32 cm, gł. 11 cm. Kolor: czarny. 
  • Teczka na laptopa 57 3720 Roncato

  • Category:Produkty Nieskórzane » Teczki » na laptopa » tworzywo sztuczne
  • Availability: Exists

Price: 310.00 zł


    Opis: Teczka otwierana do góry dużą klapą. Jedna główna komora, a w niej dodatkowa komora na laptopa 40 cm szerokości czyli 15,6 cali. Z przodu pod klapą oddzielna kieszeń na zamek, w kieszeni kieszonka na komórkę oraz na komplet pisaków oraz dodatkowa kieszeń na zamek, wszystko wykończone podszewką. Na klapie od środka kieszeń na zamek, klapa zamykana na zapięcie aluminiowe na kluczyk. Z tyłu teczki uchwyt na rzepa do stelaża walizki. Na górze rączka plastikowa ruchoma z okuciem aluminiowym, pasek na ramię długości około 100cm , odpinany i regulowany, oraz dwa kluczyki do zamka, również aluminiowe. Od dołu cztery aluminiowe ochronne stopki.

    Teczka została wyprodukowana przez firmę Roncato, jednego z najlepszych producentów wyrobów na świecie. Wykorzystuje do produkcji swoich wyrobów najlepszych i najnowocześniejszych materiałów. Esportuje na cały świat swoje walizki, torby czy teczki na laptopa. Ich wyroby są bardzo trwałe, ekskluzywne i wytrzymałe.