Large_C-fakepath-25102012-002

Produkt wykonany z najwyższej jakości materiału poliesterynu, czyli kodury nieprzemakalnej. Produkt Włoski. Wymiary: szer. 42 cm, wys. 32 cm, gł. 14 cm. Kolor: czarny.

  • Teczka na laptopa 57 3721 Roncato

  • Kategoria:Produkty Nieskórzane » Teczki » na laptopa » tworzywo sztuczne
  • Dostępność: Jest

Cena: 350,00 zł
    Opis: Teczka otwierana do góry dużą klapą. Dwie główne komory, oraz dodatkowa komora na laptopa 40 cm szerokości czyli 15,6 cali. Z przodu pod klapą oddzielna kieszeń na zamek, w kieszeni kieszonka na komórkę oraz na komplet pisaków oraz dodatkowa kieszeń na zamek, wszystko wykończone podszewką. Na klapie od środka kieszeń na zamek, klapa zamykana na zapięcie aluminiowe na kluczyk. Z tyłu teczki uchwyt na rzepa do stelaża walizki. Na górze rączka plastikowa ruchoma z okuciem aluminiowym, pasek na ramię długości około 100cm , odpinany i regulowany, oraz dwa kluczyki do zamka, również aluminiowe. Od dołu cztery aluminiowe ochronne stopki. 


    Teczka została wyprodukowana przez firmę Roncato, jednego z najlepszych producentów wyrobów na świecie. Wykorzystuje do produkcji swoich wyrobów najlepszych i najnowocześniejszych materiałów. Esportuje na cały świat swoje walizki, torby czy teczki na laptopa. Ich wyroby są bardzo trwałe, ekskluzywne i wytrzymałe.